RainOK YAN DİKİZ AYNALARI İÇİN YAĞMUR KAYDIRICI

Dikiz aynaları için özel olarak yapılmış (yoğuşmaya karşı koruma) süper yağmur geçirmez kaplama sağlar; görsel engelleri ve dağınık yansımayı, toz, kir ve yapışkanları önler.

  • Nanoscale silika yüzeyde yağmur itici katman (görünmez küçücük darplar) oluşturur, böylelikle yağmur yüzeyde tutunamaz.
  • Otomobil 0 km / saat’e düştüğünde de aynı şekilde çalışır, üstün yağmur itici etkileri devam eder(yoğunlaşma önlenir). Yağmur ve dağınık yansıma nedeniyle oluşan engelleri ortadan kaldırır.
  • Süper ince yağmur itici filmler aynayı sadece yağmurdan değil, daha yapışkan kir ve tozdan koruyarak daha net görüntü sağlar.

Boyutları: 50 ㎖ (1.69 oz)

Form: Spray

KULLANIM TALİMATLARI

Kullanmadan önce dikiz aynalarındaki su veya kir çıkartın. Daha önce ayna üzerine herhangi bir su itici ve hidrofilik kaplama ürünleri kullanılmış ise cam temizleyici veya yağ giderici kullanarak mevcut kaplama filmini ortadan kaldırın. Aynanın yüzeyi kuruduğunda sol taraftan sağa 2 saniye boyunca püskürtün. Aynanın etrafındaki bölgelere temas ederse, kurumadan hemen önce ıslak havlu veya pamuk kullanarak silin. Aksi halde leke bırakabilir. Uygulanan ürün tamamen kuruyana kadar yaklaşık 2 dakika bekleyin. (Bekleme süresi hava durumuna veya sıcaklığına göre değişir).

Not: Aynaya elle dokunmamaya dikkat edin.