DAHA FAZLA SÜRÜŞ KEYFİ İÇİN

Bullsone, çeşitli çevre dostu ürünler ve hizmetler ile güvenli, sağlıklı ve keyifli sürüş ortamı sağlamayı hedefleyen bir şirkettir.

Bullsone Hakkında

Bullsone Co. Ltd, 2001 yılında Güney Kore'de kurulmuş olan Oxy Co. Ltd.'den bağımsız bir kuruluş olarak oto bakım ürünleri üretmeye başladı. O zamandan beri Güney Kore'nin 1 numaralı oto bakım ürünleri üreticisi haline geldi. Bullsone'un başarısına katkıda bulunan faktörler; Müşterilerin güveni, başarısızlığı kabul etmeyen rekabetçi ruhu, yaratıcı zihinlerin yetiştirilmesİ, her zaman yeni bir şey deneme arzusu. Bullsone,özellikle bu döneme ait bir terim olan düşük karbonlu yeşil büyüme fikrine dayalı ürünleri aktif olarak geliştirerek, sürdürülebilir bir gelecek için hazırlanıyor. Sonuç olarak, Bullsone'ın işini küresel pazara yaymak ve global bir şirket haline gelmek için temelleri atılmıştır. Bullsone, Temmuz 2011'de yeşil teknoloji ile ilgili 2011 Seul Kenti Çevre Ödülü'nü aldı. Aynı yıl içinde Bullsonehot "Araçların karbondioksit gazı emisyonlarını azaltan" ürünümüze sektöründe ilk kez, hükümet tarafından "Yeşil Teknoloji Sertifikası" verildi. Nisan 2012'de, Bullsone, Kore Enerji Teknoloji Değerlendirme ve Planlama Enstitüsü (KETEP) ve Kore Teknoloji Geliştirme Enstitüsü (KIAT) tarafından yapılan bir değerlendirmeden sonra Bilgi Ekonomisi Bakanlığı tarafından "Yeşil İş" olarak sertifikalandırılmıştır. Bullsone'un kurumsal değerleri, yalnızca müşterilerimiz odaklı değil, aynı zamanda toplum ve dünyaya önem vermeye de odaklanmıştır. Genel kurumsal yetenekleri, kanıtlanmış bir sicili ve müşterilerimizin güveniyle Bullsone, dünyanın 1 numaralı oto bakım ürünleri şirketi olma yönündeki gayretini göstermeye devam edecektir. Küresel varlığımız için temel oluşturmak amacıyla, işimizi 2012'de Çin'e genişlettik. Hemen sonrasında tüm asya ülkerinde distribitörlükler açtık. Avrupa'ya ve daha sonra dünyanın geri kalanına genişlemeyi amaçlıyoruz. Yakın gelecekte Kore otomobil bakım ürünleri endüstrisinin ön plana çıkacağını ve Bullsone'ın  küresel pazara hakim olacağına inanıyoruz . Tutku, sürekli yeniliğe yol açan zorlukların üstesinden gelmek için bir arzu yaratır. Yenilik, daha heyecan verici gelişmelere neden olur. Bullsone parlak ve yaratıcı bir geleceğe doğru bu şekilde devam edecek.

Yeni Pazarlar Ararken

Bullsone’nin ana şirketi Oxy Co. Ltd, 1991 yılında Oxy-Clean markası  olarak ev eşyaları üreticisi olarak kuruldu. Şirket, büyük başarı elde etti ve ev eşyaları pazarında lider oldu. Oxy, yeni iş girişimlerini ararken, otomotiv yan sanayi sektöründe büyük bir potansiyel tespit etti. 1996’da bir otomobil bakım ürünleri üreticisi olan Sanga & Cham’ı devraldı ve kendi otomobil bakım ürünleri ticareti yapmaya başladı. Bu daha sonra Bullsone olarak gelişti.

 

 

Yeni Bir Başarı Hikayesi

1997 yılında, üç yıl süren pazar analizi ve araştırma-geliştirme sonrasında Oxy, kendi teknolojisi ile motor sistemi temizleyicisi BullsoneShot’ı geliştirdi. Başlangıç aşamasında ”Bullsoneshot”için yaklaşık 27 milyon dolar bütçe ayrıldı. Şirketin oto bakım ürünleri bölümü, daha sonra 2001’de Bullsone Co. Ltd’nin kurulmasıyla ayrı bir şirket haline geldi. Aynı anda şirket, Kore Kimyasal Teknoloji Araştırma Enstitüsü ile ortaklaşa geliştirilen bir motor kaplama ürünü Bullspower’ı üretti ve Ürün için patent aldı. O zamandan beri Güney Kore’de, Bullsone 1 Numaralı otomobil bakım ürünleri şirketi ve teknoloji geliştiricisi olmuştur.

Yeşil İşletme

Bullsone, çevre dostu yeşil büyüme uygulamalarını taahhüt ederken Kore’de 1 numaralı otomobil bakım malzemeleri şirketi haline geldi. Şirketin 2011 yılında piyasaya sürdüğü ürün, araçların karbondioksit gaz emisyonlarının azaltılması yönünde etkisi ile, sektörde bir ilk olan “Yeşil Teknoloji Sertifikası”nı aldı. Nisan 2012’de Bullsone, Kore Enerji Teknoloji Değerlendirme ve Planlama Enstitüsü (KETEP) ve Kore Teknoloji Geliştirme Enstitüsü (KIAT) tarafından değerlendirildikten sonra, Bilgi Ekonomisi Bakanlığı tarafından “Yeşil İş” olarak sertifikalandırılmıştır.

 

Dünyaya yayılmak

Bullsone için, iç piyasadaki başarı yeterli değildi ve bu nedenle dünya pazarını hedefledi. Şirket, Çin pazarının hızlı büyümesi, sayısız arazi etüdü ve analizi sonrasında, 2012 yılında Çin’de bir şube açarak denizaşırı ülkelerine ilk adımı attı. Bullsone şimdi Çin pazarında başarılı olmaya, daha fazla fabrika kurarak ve yeni ürünler geliştirerek dünyanın 1 numaralı oto bakım ürünleri şirketi olma yolunda yoğunlaşıyor.

Temel Değerler